..
 
     
     
     
     
  HAKKIMIZDA
 
 

Surface Group Ltd., 2001 yılında Kore’nin tanınmış zımpara üreticilerinden birinin convolute zımpara tekeri üretim bandını Türkiye’ye taşımasıyla iş hayatına başladı.

2002 yılının ilk yarısında 1 yıllık ARGE çalışmaları sonucunda uluslararası piyasada hak ettiği yeri kısa sürede bulacak ürünlerin üretimine başlandı.

2011 yılında ARGE çalışmaları sırasında naylon fiber ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddelerin ve üretimi sırasındaki iklim koşullarının ürünün verimliliğini ve üretim sonrasındaki raf ömrünü çok etkilediği gözlemlenerek 2013 yılında fabrikasyon tarzı seri üretime son verildi. Bunun yerine mevsimsel değişikliklerden etkilenmeyen, iklim koşulları tamamen sabit üretim alanında müşterilerin talepleri, geçmiş siparişleri ve satın alma periyodları hesaplanarak uzun üretim sürecine katlanmamaları için “ETKİN ÜRETİM METODU” ile hemen hemen butik üretim tarzını benimsedik.

2017 yılında patentini aldığımız firmamıza ait üretim metodları ile naylon fiber ürünlerin çalışma metodunu tamamen değiştirdik. Metal eşya üreticilerinin en büyük sorunu olan üzerinde çalıştıkları parçanın kaplamaya gidene kadar kısa zamanda paslanma sorunu artık geçmişte kaldı. Ürünlerimizin içeriğine korozyonu azaltan, metalin ortam ile tepkimesini yani korozyon oranını etkin olarak kontrol eden ya da azaltan maddeler ekleyerek metal üreticilerinin bu sorunlarını da giderdik.

Gerek kendi markası gerekse birçok tanınmış markanın adı altında sunulan bu ürünler gerçekten de beklendiği gibi, gerek yüksek kalite, gerekse fiyat olarak piyasadaki tanınmış bir çok markanın çok önüne geçti ve naylon-fiber yüzey aşındırma ürünleri içinde bazı segmentlerde eşsiz üretici durumuna geldi. Oldukça esnek üretim teknolojisi sayesinde metal sektörü içindeki imalatçıların kullanım ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen bu ürünler neredeyse tüm imalatçılar için maliyetlerini düşüren en büyük etken olarak yer aldı. Ayrıca kullanıcılarla sürekli ortak olarak yapılan çalışmalarla onların mükemmel sonucu yakalamaları için neredeyse “kullanıma / kişiye özel” olarak formüle edilen, hep doğru ürünün imal edilmesi prensibiyle hareket ettik.

Yüzey işlemleri ve tüm metal çeşitleri konusunda üst düzey bilgi sahibi çok kaliteli teknik personeli ile tüm yüzey sorunlarına çözüm geliştiren firmamız aynı zamanda demir, paslanmaz çelik boru ve plaka gibi ürünlerinin maksimum fayda ile finisaj ve polisajının yapılmasını sağlayacak çok istasyonlu makinelerin dizayn ve üretimi ile de öne çıkmaktadır.

     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006