9 FibraNEX
 
..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Finisaj Tekerleri CF-UW
Deburring & Blending Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
     
     
     
 
 
 
 
 
 
  3M XL-UW TEKERLERİNE EKONOMİK ALTERNATİF !
 
 

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, metal alaşımlarının kenarlarını ve birçok plastik ve kompoziti etkili bir şekilde pürüzsüzleştiren, çapaklarını temizleyen ve finisajını yapan yumuşak, uyumlu bir tutarlılığa sahiptir. Maksimum kesim ve dayanıklılık için sert, agresif 9 yoğunluğa uygunluk gerektiren uygulamalar için çok yumuşak 2 yoğunluğundan başlayarak çeşitli yoğunlukları vardır.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, ek yüzey temizleme ve finisaj ihtiyacını azaltarak yüzeyi bozmadan temiz bir kenar sağlar. Surface Group EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, çalışma sırasında ısı birikimini en aza indirir ve ısıya duyarlı malzemeler üzerinde kullanım için ideal bir üründür.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, metal, plastik ve kompozitlerin kenarlarını hızlı bir şekilde düzeltmek için aşındırıcı minerallerle doldurulur. Orta ve kaba kumlarda alüminyum oksit ; ince kumlarda silikon karbür ile üretilmektedir. Bazı yüksek yoğunluklu ürünlerin aksine, Surface Group EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, daha karmaşık şekil ve konturlara sahip iş parçalarına uyacak ş