..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Finisaj Tekerleri CF-UW
Deburring & Blending Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
T-27 Diskler – Cut & Polish T-27 CP
T-27 Diskler – Rapid Cut T-27 RC
T-27 Diskler – Deburring & Blending T-27 DB
     
 
 
 
 
  3M XL-UW TEKERLERİNE EKONOMİK ALTERNATİF !
 
                     

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, metal alaşımlarının kenarlarını ve birçok plastik ve kompoziti etkili bir şekilde pürüzsüzleştiren, çapaklarını temizleyen ve finisajını yapan yumuşak, uyumlu bir tutarlılığa sahiptir. Maksimum kesim ve dayanıklılık için sert, agresif 9 yoğunluğa uygunluk gerektiren uygulamalar için çok yumuşak 2 yoğunluğundan başlayarak çeşitli yoğunlukları vardır.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, ek yüzey temizleme ve finisaj ihtiyacını azaltarak yüzeyi bozmadan temiz bir kenar sağlar. Surface Group EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, çalışma sırasında ısı birikimini en aza indirir ve ısıya duyarlı malzemeler üzerinde kullanım için ideal bir üründür.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, metal, plastik ve kompozitlerin kenarlarını hızlı bir şekilde düzeltmek için aşındırıcı minerallerle doldurulur. Orta ve kaba kumlarda alüminyum oksit ; ince kumlarda silikon karbür ile üretilmektedir. Bazı yüksek yoğunluklu ürünlerin aksine, Surface Group EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, daha karmaşık şekil ve konturlara sahip iş parçalarına uyacak şekilde biraz daha yumuşak ve esnektir.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, naylon fiber elyaflara özel bir yöntemle emdirilmiş aşındırcılar sayesinde benzersiz yüzey sonuçları sunar. Aşındırıcıları naylon fiber elyafla birleştirme yöntemi, ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar veren aşındırıcı bir sistem oluşmasını sağlar. Yüksek dayanıklı ve özel olarak üretilen bu naylon fiber elyafların yapısı ürün üzerinde birikmeyi önleyerek aşındırıcı minerallerin yüksek performansla kesme yapmasını sağlar.

FibraNEX EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri, oldukça agresif ve en yoğun çapak alma uygulamalarını gerçekleştirmesine rağmen üzerinde çalışılan parçanın en dip noktalarına ulaşacak kadar bir o kadar esnektir. Bu tekerler 3M'in aynı tekerlerine alternatif olarak kullanılabilecek yegane tekerlerdir.

 
 
 
                     
                     
                     
     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006