..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Finisaj Tekerleri CF-UW
Deburring & Blending Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
T-27 Diskler – Cut & Polish T-27 CP
T-27 Diskler – Rapid Cut T-27 RC
T-27 Diskler – Deburring & Blending T-27 DB
     
 
 
 
 
  3M / STANDARD ABRASIVES POLİSAJ DİSKLERİNE EKONOMİK ALTERNATİF !
 
                     

FibraNEX Type 27 EXL Yoğun Çapak Alma ve Polisaj Diskleri, FibraNEX XL-UW Tekerlerinin hammaddesinden imal edilmektedir. Bu diskler 3M ve Standard Abrasives'in aynı tür disklerine çok ekonomik bir alternatif oluşturur. Bu diskler metallerin yüzeyini pürüzsüzleştiren, çapaklarını temizleyen ve finisajını yapan yumuşak, uyumlu bir tutarlılığa sahiptir. Maksimum kesim ve dayanıklılık için sert, agresif 9 yoğunluğa uygunluk gerektiren uygulamalar için çok yumuşak 3 yoğunluğundan başlayarak çeşitli yoğunluklar ve sınıflar vardır.

FibraNEX Type 27 EXL Yoğun Çapak Alma ve Polisaj Diskleri, naylon fiber elyaflara özel bir yöntemle emdirilmiş aşındırcılar sayesinde benzersiz yüzey sonuçları sunar. Aşındırıcıları naylon fiber elyafla birleştirme yöntemi, ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar veren aşındırıcı bir sistem oluşmasını sağlar. Yüksek dayanıklı ve özel olarak üretilen bu naylon fiber elyafların yapısı ürün üzerinde birikmeyi önleyerek aşındırıcı minerallerin yüksek performansla kesme yapmasını sağlar.

FibraNEX Type 27 EXL Yoğun Çapak Alma ve Polisaj Diskleri, ek yüzey temizleme ve finisaj ihtiyacını azaltarak yüzeyi bozmadan temiz bir kenar sağlar. Çalışma sırasında ısı birikimini en aza indirir ve ısıya duyarlı malzemeler üzerinde kullanım için ideal bir üründür. Metal, plastik ve kompozitlerin kenarlarını hızlı bir şekilde düzeltmek için aşındırıcı minerallerle doldurulur. Benzeri 3M ve Standard Abrasives ürünlerinde olmadığı gibi tüm sertlik ve kumlarda hem Alüminyum Oksit hem de Silikon Karbür ile üretililir. FibraNEX Type 27 EXL Yoğun Çapak Alma ve Polisaj Diskleri, naylon fiber elyaflara özel bir yöntemle emdirilmiş aşındırcılar sayesinde benzersiz yüzey sonuçları sunar.

Aşındırıcıları naylon fiber elyafla birleştirme yöntemi, ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar veren aşındırıcı bir sistem oluşmasını sağlar. Bazı yüksek yoğunluklu ürünlerin aksine, FibraNEX Type 27 EXL Yoğun Çapak Alma ve Polisaj Diskleri, daha karmaşık şekil ve konturlara sahip iş parçalarına uyacak şekilde biraz daha yumuşak ve esnektir.

 
 
                     
 
     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006