..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Finisaj Tekerleri CF-UW
Deburring & Blending Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
T-27 Diskler – Cut & Polish T-27 CP
T-27 Diskler – Rapid Cut T-27 RC
T-27 Diskler – Deburring & Blending T-27 DB
     
 
 
 
 
  İLK KEZ ULUSLARARASI PAZARLARDA !
 
                     

FibraNEX Type 27 Cut & Polish Diskleri, CP-UW Tekerlerinin hammaddesinden imal edilmektedir. FibraNEX Cut & Polish Diskeri yüksek alüminyum oksit aşındırıcı içeren yapısı ile hızlı keser ve teker ömrü boyunca tutarlı bir şekilde sürekli olarak parlak bir sonuç verir. Esnek yapısı, kesmeyi veya oymayı önlemeye yardımcı olan kontrollü bir aşındırıcı etki sağlar.

FibraNEX Cut & Polish Diskeri, yumuşak, orta ve sert yoğunluklarda üretilmektedir. Oldukça sık bir yapıda üretilen, dayanıklı, oldukça işlevsel bir üründür. Bu tekerlek, sert metallerde agresif çapak alma, yüzey düzeltme ve son işlem için ve taşınabilirliğin gerekli olduğu uygulamalar için oldukça iyi bir alternatiftir. Bu ürün, küçük çapların ve dar genişlikleri gerektiren işler için mükemmel bir başlangıç noktası sağlar.

FibraNEX Cut & Polish Diskeri ile değiştirmek için çok iyi bir alternatiftir. Sert bir naylon fiber yapı ile birleştirilmiş alüminyum oksit veya seramik minerali, tek tip sonuçlar elde etmek için idealdir.

Sıkıca katmanlı olarak yalnızca bu tip ürünler için geliştirilen reçine ile naylon fiber yapı, agresif özellikler, ısınmadan çalışan ve baskıya dirençli, düzgün çalışan, hızlı bir kesme diski ortaya çıkarır. Bu tekerler, naylon fiberden oluşan açık bir yapı ile birleştirilmiş yüksek kalite alüminyum oksit aşındırıcıların karışımına sahiptir. Bu nedenle, bu ürünler düzgün bir sonuç bırakırken yüzey kusurlarını ve kaba aşındırma çizgilerini kapatırken oldukça iyi sonuçlar verir. Bu ürünlerin en büyük avantajı benzeri ürünlerden çok daha fazla katmanı aynı yoğunluğu elde edebilmek için kullanmakta yatmaktadır. Böylece ürünün sertliği aynı olmasına rağmen çok daha yoğun bir yapıya sahip olmaktadır. Bu da ürüne hiç olmadığı kadar esneklik ve çalışma rahatlığı sağlamaktadır.

Oldukça sert, paslanmaz çelik, karbon çeliği ve yüksek nikel alaşıma sahip metallerde başka hiç bir ürünün çalışmadığı kadar rahat ve temiz çalışır. Tıbbi aletlerin ve implantaların üretiminde mükemmel sonuçlar çıkarır.

 
                     
 
     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006