..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Finisaj Tekerleri CF-UW
Deburring & Blending Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
T-27 Diskler – Cut & Polish T-27 CP
T-27 Diskler – Rapid Cut T-27 RC
T-27 Diskler – Deburring & Blending T-27 DB
     
 
 
 
 
  3M RC-UW TEKERLERİNE EKONOMİK ALTERNATİF !
 
 

FibraNEX RC Rapid Cut Tekerleri, son teknoloji ile seramik tabanlı aşındırıcı mineralin naylon fiber elyafla birleşmesi sonucu tasarlanmış benzersiz bir üründür. Seramik bazlı aşındırıcı ile birleşen naylon fiber elyaf dokusu, daha fazla dayanıklılık sunan ve ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar vermesini sağlayan aşındırıcı bir sistem oluşturur. Bu ürünler temizleme, çapak alma, finisaj ve parlatma için mükemmel derecede uygundur. Surface Group RC Rapid Cut Tekerleri, kontrollü aşındırıcı teknolojisi ile üzerinde çalışılan parçanın fazla kesilmesini önlemeye yardımcı olur. Ürünün altından sürekli gelen taze aşındırıcı tanecikleri devamlı olarak çalışma yüzeyi ile temas ettiğinden tekdüze, düzgün yüzeyler sağlarlar. Ayrıca, bu aşındırıcı sistemi ısınmayı minimuma indirdiği için çalışılan parça üzerinde renk değişikliği riskini azaltır ve ürün ömrünü uzatır.

FibraNEX RC Rapid Cut Tekerleri, ağır çapak alma ve yüzey temizleme işlemlerinde olağanüstü kesme hızı ve dayanıklılık için çok ileri bir teknoloji kullanmaktadırs. Mükemmel şekilli seramik aşındırıcı taneleri, geleneksel aşındırıcıların yaptığı gibi sıradan kaba işlerle kalmayıp, ağır işlem gerektiren uygulamalarda genişletilmiş yüksek performans sağlar ve bir bıçak çalışma mantığı ile metalden temiz bir şekilde yüzeyden parçalar koparır.

FibraNEX RC Rapid Cut Tekerleri, üretildiği teknoloji sayesinde en üst düzeyde verimlilik sağlamak üzere seramik tabanlı aşındırıcıların özel olarak üretilmiş naylon fiber liflerle buluşması ile mükemmel sonuçlar çıkarır. Bu tekerlekler, ısı hassasiyetinin bir sorun olduğu yerlerde bile, her türlü metalin kenarlarını en yüksek hızda çapaklardan temizler ve pürüzsüzleştirir. Diğer naylon fiber ürünlerde olmadığı gibi seramik tabanlı aşındırıcı tanelerinancak yüksek dayanıklı özel olarak üretilmiş naylon fiberle buluştuğunda bu mükemmel sonucu çıkarması, yüksek yoğunluklu yapısı bir işten diğerine en zorlu yüzey temizleme işlerini yapmasını sağlar.

FibraNEX RC Rapid Cut Tekerleri, seramik bazlı aşındırıcı tanelerini naylon fiber elyaflara tutundurma teknolojisi ile üretilir. Artık en zor işlerin altından kalkabileceğiniz bir ürüne sahipsiniz. RC Rapid Cut Tekerleri, kaynak temizleme ve ağır çapak alma gibi zor işleri hızlı ve kolay hale getirir.

FibraNEX RC Rapid Cut Tekerleri, daha hızlı kesme hareketi, pürüzsüz çalışma şekli ve olağanüstü kontrolü, onları kaynak temizlemesi için ideal hale getirir. Daha hızlı kesim, daha uzun ömür ile zaman kazandırır. Verimliliğ arttırmak çok daha kolaydır.

 
 
                     
                     
                     
     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006