..
     
EXL Yoğun Çapak Alma Tekerleri XL-UW
Cut & Polish Tekerleri CP-UW
Rapid Cut Tekerleri RC-UW
Çok Amaçlı Finisaj ve Polisaj Tekerleri MU-UW
Hafif Çapak Alma Tekerleri LD-UW
Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri CF-UW
Metal Finisaj Tekerleri DB-UW
T-27 Diskler – EXL T-27 XL
T-27 Diskler – Standart T-27 S
T-27 Diskler – Cut & Polish T-27 CP
T-27 Diskler – Rapid Cut T-27 RC
T-27 Diskler – Deburring & Blending T-27 DB
     
 
 
 
 
   
 

Surface Group Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri, özel bir karışım olana Al/O ve Si/C aşındırıcı mineralin birlikte naylon fiber elyafla birleşmesi sonucu tasarlanmış benzersiz bir üründür. Al/O ve Si/C bazlı aşındırıcı ile birleşen naylon fiber elyaf dokusu, daha fazla dayanıklılık sunan ve ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar vermesini sağlayan aşındırıcı bir sistem oluşturur. Bu ürünler temizleme, çapak alma, finisaj ve parlatma için mükemmel derecede uygundur. Surface Group Deburring & Blending Tekerleri, kontrollü aşındırıcı teknolojisi ile üzerinde çalışılan parçanın fazla kesilmesini önlemeye yardımcı olur. Ürünün altından sürekli gelen taze aşındırıcı tanecikleri devamlı olarak çalışma yüzeyi ile temas ettiğinden tekdüze, düzgün yüzeyler sağlarlar. Ayrıca, bu aşındırıcı sistemi ısınmayı minimuma indirdiği için çalışılan parça üzerinde renk değişikliği riskini azaltır ve ürün ömrünü uzatır.

Surface Group Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri, ağır çapak alma ve yüzey temizleme işlemlerinde olağanüstü kesme hızı ve dayanıklılık için çok ileri bir teknoloji kullanmaktadırs. Mükemmel şekilli Al/O ve Si/C aşındırıcı taneleri, geleneksel aşındırıcıların yaptığı gibi sıradan kaba işlerle kalmayıp, ağır işlem gerektiren uygulamalarda genişletilmiş yüksek performans sağlar ve bir bıçak çalışma mantığı ile metalden temiz bir şekilde yüzeyden parçalar koparır.

Bu tekerlekler, ısı hassasiyetinin bir sorun olduğu yerlerde bile, her türlü metalin kenarlarını en yüksek hızda çapaklardan temizler ve pürüzsüzleştirir. Diğer naylon fiber ürünlerde olmadığı gibi seramik tabanlı aşındırıcı tanelerin ancak yüksek dayanıklı özel olarak üretilmiş naylon fiberle buluştuğunda bu mükemmel sonucu çıkarması, yüksek yoğunluklu yapısı bir işten diğerine en zorlu yüzey temizleme işlerini yapmasını sağlar.

Surface Group Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri, orta ve sert yoğunluklarda üretilmektedir. Oldukça sık bir yapıda üretilen, dayanıklı, oldukça işlevsel bir üründür. Bu tekerlek, sert metallerde agresif çapak alma, yüzey düzeltme ve son işlem için ve taşınabilirliğin gerekli olduğu uygulamalar için oldukça iyi bir alternatiftir. Bu ürün, küçük çapların ve dar genişlikleri gerektiren işler için mükemmel bir başlangıç noktası sağlar.

Surface Group Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri, Al/O ve Si/C bazlı aşındırıcı tanelerini naylon fiber elyaflara tutundurma teknolojisi ile üretilir. Artık en zor işlerin altından kalkabileceğiniz bir ürüne sahipsiniz. Deburring & Blending Tekerleri, kaynak temizleme ve ağır çapak alma gibi zor işleri hızlı ve kolay hale getirir.

Surface Group Çapak Alma ve Polisaj Tekerleri, daha hızlı kesme hareketi, pürüzsüz çalışma şekli ve olağanüstü kontrolü, onları kaynak temizlemesi için ideal hale getirir. Daha hızlı kesim, daha uzun ömür ile zaman kazandırır. Verimliliği arttırmak çok daha kolaydır.

 
 

ÖNERİ !

FibraNEX soğuk çekme lama yüzeylerinin temizlenmesi ve finisajı için özel olarak tasarlanmış Deburring & Blending Tekerleği ile Soğuk Çekme Lama üreticileri arasında saygın bir yer edinmiştir. Farklı çap ve kalınlıklardaki üretimimiz sayesinde Avrupa ve A.B.D’de bir çok üretici ürünümüzü güvenle kullanıyor.

     
                     
     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006