..
 
     
     
     
     
     
     
 

FibraNEX , metal yüzeylerin işlenmesi için eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır: yüzeylerin kesilmesi ve çapakların temzlenmesi, finisaj ve polisajı için en yüksek kalitede ürünler sunar.

 

Tüm üretim ve dönüşüm aşamalarının katı bir kontrol sistemi, ürünlerin kalite seviyesinin yüksek tutulmasını garanti eder. Buna ek olarak, son kullanıcılara yönelik sürekli teknik desteğimiz, pazar ihtiyaçları ve bireysel uygulamaların ihtiyaçları hakkında sürekli geri bildirimde bulunmamızı sağlar.

 

Güvenlik ve kalitenin uygulanması için en iyi teknolojik yenilikleri kullanan FibraNEX, hammaddelerin üretilmesinden bitmiş ürünlerin gerçekleşmesine, müşterilerinin yüksek kalite ve yüksek performans elde etmelerine kadar üretim zincirinin kontrolünü tamamen elinde bulundurmaktadır.

       
                         
   

Surface Group Yüzey Geliştirme Tekerleri, üzerinde çalışılan iş parçasının yüzeyini arzulanan bir yüzey pürüzlülüğüne getirmek için (kaplamanın giderilmesi, yüzey pürüzlülüğü, parlaklık, şeffaflık vb.) iş parçalarının taşlama, parlatma gibi makine ile işlenmesi için çeşitli endüstrilerde kullanılır. Dokunmamış malzemeden imal bu aşındırıcı zımpara tekerin kullanımı, havacılıktan optiğe, plastikten ahşaba geniş bir endüstriyel alanı ve özellikle metal imalat sanayilerinde önemli bir rol oynar. Bu gibi imalat işlemlerinde ve maddelerin yüzey pürüzlülüğünü iyileştirmek, yüzeye form vermek, yüzeyden bir talaş kaldırmak, pas sökmek için kullanılır.

Yüzey karakteristikleri parlaklık, tekdüze doku ve maksimum yüzey pürüzsüzlüğüdür. Çoğu durumda, yüzeylerin, geleneksel aşındırıcılardan tatmin edici bir sonucun elde edilmediği durumlarda ihtiyaç duyulan fiziksel özelliklere ve aşındırma performansının doğru dengesine sahip bir aşındırıcıdır. Dokuma olmayan katmandaki kesikli fiber liflere tutunan aşındırıcı partiküllerin (zirkonyum, alüminyum oksit, silikon karbür, elmas, seramik, seryum dioksit), tüm dokuma olmayan katmanlarda eşit oranda dağılması nedeniyle ürünün tüm hacmi içinde aynı işlemi yapma özelliği vardır. Ürünün yeni kullanılmaya başlandığı andaki alınan sonuç ile bitene kadar her zaman aralığında alınan yüzey sonucu aynıdır.

     
                 
  Bize Ulaşın Site Haritası        
         
  +90 212 483 20 11 Pbx Ana Sayfa        
  . Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti. +90 212 483 20 12 Ürünler        
  . Maltepe Mah., Davutpaşa Çiftehavuzlar Sok. No : 3/35 +90 532 354 56 17 Hakkımızda        
  . Zeytinburnu, 34010 Istanbul - Türkiye sales@fibranex.com Güvenlik        
    technical@surfacegroup.com.tr Bize Ulaşın        
                 
Surface Group Aşındırıcı ve Makine Sanayi Ltd. Şti.  
Copyright © 2006